fbpx

Cersanit – zestawy podtynkowe

Stelaże podtynkowe stanowią wyposażenie każdej nowoczesnej łazienki. Stosowane są do instalacji misek zawieszanych jak również umywalek,  bidetów oraz pisuarów. W systemach tych zastosowano systemy oszczędnego spłukiwania wody, co wpływa na środowisko i ekonomię użytkownika. Uzupełnieniem zestawu jest przycisk spłukujący,który można wybrać z wielu wzorów i kolorów. Nadają się do dużych pomieszczeń, jak i małych.

Przykładowe Kolekcje

HI-TEC

w skład zestawu wchodzi stelaż, dowolna miska/umywalka oraz przycisk spłukujący. Łatwy montaż, kształt prostokątny, materiał: ceramika i stal, działanie mechaniczne, system spłukiwania 3/5l

LINK

w skład zestawu wchodzi stelaż odporny na duże obciążenia (400kg), dowolna miska/umywalka oraz przycisk spłukujący. Łatwy montaż, kształt prostokątny, materiał: ceramika i stal, działanie mechaniczne, system spłukiwania 2/4l lub 3/5l.

SLIM&SILENT

w skład zestawu wchodzi stelaż, dowolna miska/umywalka wisząca oraz przycisk spłukujący. Łatwy montaż, kształt prostokątny, materiał: ceramika i stal, działanie mechaniczne, system spłukiwania 2/4l lub 3/5l.

Ponadto w Salonach dostępne są stelaże podtynkowe

Hit, Target,