fbpx

Kontakt

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty, bądź mają Państwo pytania odnośnie naszej działalności lub salonów, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  *Deklaracja zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zgłoszenia*

  Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych
  danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmuję do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych.


  KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z SARS-CoV-2

  Szanowni Klienci,
  informujemy, że w naszych sklepach nie obowiązują godziny dla seniorów.
  Salony pozostają otwarte w standardowych godzinach, aby zapewnić możliwość zakupu produktów niezbędnych do usunięcia awarii w domu lub dokończenia wcześniej rozpoczętego remontu. Dbając o bezpieczeństwo naszych Pracowników a także Państwa prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności:

  • Prosimy o zachowanie odległości co najmniej 2 m od sprzedawcy i innych klientów,
  • Jeśli jest to możliwe prosimy o korzystanie z płatności bezgotówkowych ( za pomocą karty i urządzeń mobilnych ). Istnieje też możliwość dokonania przedpłaty przelewem na nasze konto bankowe,
  • Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz wkładaniu rękawiczek. Jeżeli nie posiadasz rękawiczek pobierz je od sprzedawcy,
  • Jeśli mają Państwo objawy typu katar, kaszel lub podwyższoną temperaturę prosimy o nie narażenie pracowników salonu i rezygnację z jego odwiedzania.

  Jeśli jednak przez ostrożność nie będziecie Państwo chcieli wejść do środka zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także odwiedzenia naszej strony internetowej www.tgs.pl.
  ------------------------------------------------------------------
  Istnieje możliwość wykonania wizualizacji łazienki "na odległość".
  Szczegóły na https://tgs.pl/zaprojektuj-swoja-lazienke/ lub u sprzedawców.

  ZESPÓŁ TGS ŁAZIENKI