fbpx

MIIOR – lustra COM

Miior_lustra
Miior_lustra

Prawdziwy komfort

Lustro COM w swej czystej i prostej formie to esencja całego konceptu MIIOR. Posiada wysublimowany mechanizm AXIO-LINK® i delikatne oświetlenie LED dla Twojego komfortu, pozostając neutralnym lustrem pasującym do każdej łazienki. Jego biała plastikowa ramka ukrywa mechanizm, dla większej elegancji, a lekka konstrukcja ułatwia użytkowanie. Idealne również do kącików kosmetycznych w twojej sypialni i wielu innych domowych zastosowań.

LU_MIIOR_60

799 

LU_MIIOR_8060

849 

Podążaj za sylwetką

Podążać za sylwetką – to zadanie ergonomicznych luster wyposażonych w technologię AXIO-LINK®. W czasie naszego życia spędzamy przed lustrem przeciętnie 25.000 godzin. Z racji miejsca, w którym zwykle instalujemy w łazience lustro, większość z nas zmuszona jest przyjąć niewygodną i nienaturalnie wygiętą pozycję aby z niego skorzystać. Może to prowadzić nie tylko do mniejszej precyzji w wykonaniu typowych czynności, ale nawet do dyskomfortu i bólu. Te problemy niesłusznie były dotąd uznawane za nieuniknione. Głównie z braku na rynku dobrych rozwiązań. Flagowym produktem Miior są odkrywcze lustra wysuwane wyposażone w technologię AXIO-LINK® i sensorowe lub automatyczne wyłączniki oświetlenia typu LED, które jeszcze poprawiają ich walory użytkowe. Każdy model lustra otrzymał indywidualny styl aby sprostać różnym oczekiwaniom wzorniczym i stylom życia. Każdy ze wzorów został zastrzeżony. Lustra COM wyznaczają zupełnie nowy, wyższy standard czynności wykonywanych przy naszych twarzach, zarówno przez Panie jak i Panów.

Podane ceny są cenami zakupu brutto i nie podlegają dalszemu rabatowaniu. Oferta ważna od 09.2019 do wyczerpania zapasów. Cena nie obejmuje brodzika ani baterii. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Produkty dostępne w salonach TGS ŁAZIENKI.