fbpx
TGS

Salony łazienek

Jesteśmy  ogólnopolską siecią salonów łazienek.
Posiadamy oddziały w  Bytomiu, Chrzanowie, Gliwicach, Jastrzębiu Zdroju, Kędzierzynie Koźlu, Kętach, Knurowie,  Lublińcu, Łukowie, Opolu, Oświęcimiu, Piekarach Śląskich, Raciborzu, Rybniku, Zawierciu, Sosnowcu, Świętochłowicach, Strzelcach Opolskich,  Tarnowskich Górach,  Wodzisławiu Śląskim i Katowicach, a od niedawna w Myszkowie, Wadowicach i Żorach o powierzchni ekspozycji od 300 do 2000 m2.

W każdym sklepie znajdą Państwo kilkadziesiąt gotowych inspirujących aranżacji łazienek. Posiadamy bogaty asortyment (około 1000 wzorów):

  • płytek ceramicznych i gresowych,
  • ceramiki łazienkowej i stelaży podtynkowych,
  • kabin prysznicowych, drzwi kabinowych,
  • wanien wolnostojących, z obudową i do zabudowy płytkami,
  • armatury sanitarnej najlepszych marek.

Dzięki współpracy z największymi polskimi producentami stale poszerzamy naszą ofertę. Oferujemy towary najwyższej jakości w przystępnych cenach.
Większość prezentowanych na ekspozycjach towarów posiadamy w magazynach centralnych w Rudzie Śląskiej i Bytomiu co sprawia, że w krótkim czasie możemy zrealizować Państwa zamówienie.
W naszych salonach możecie Państwo skorzystać z usługi WIZUALIZACJA 3D ! . Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów.
Profesjonalna obsługa i doświadczenie naszych pracowników sprawia, że potrafimy pomóc w wyborze odpowiedniego produktu.
Za nasze wyniki sprzedażowe w 2011 otrzymaliśmy „Gazelę Biznesu” nagrodę przyznawaną przez „Puls Biznesu”. Nagroda ta potwierdza naszą wiarygodność biznesową oraz jest certyfikatem dobrego partnera handlowego.

Co oferujemy ?

DOŚWIADCZENIE

Wiele lat doświadczenia na rynku. Aktualnie mamy 26 Salonów sprzedaży. Nasi sprzedawcy doradzają w wyborze produktów oraz przygotują Wizualizację wnętrza.

ASORTYMENT

Bogaty asortyment produktów, m.in. płytek ceramicznych i gresowych oraz nowoczesnego wyposażenia łazienkowego. 

WIZUALIZACJE 3D

W naszych salonach zainspirujesz się gotowymi aranżacjami łazienek. Możesz zamówić wizualizację GRATIS

Producenci

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl