SALONY

34-120 Andrychów
ul. Krakowska 25
tel. 734 470 395
e-mail: andrychow@tgs.pl

przejdź do salonu…

43-300 Bielsko-Biała
ul. Cyniarska 30
tel. 882 344 125
e-mail: bielsko@tgs.pl

przejdź do salonu…

41-905 Bytom
ul. Konstytucji 57
tel. 606 850 302
e-mail: bytom@tgs.pl

przejdź do salonu…

32-500 Chrzanów
ul. Partyzantów 11
tel. 606 915 327
e-mail: chrzanow@tgs.pl

przejdź do salonu…

43-502 Czechowice Dziedzice
ul. Mazańcowicka 2b
tel. 698 686 753
e-mail: czechowice@tgs.pl

przejdź do salonu…

41-100 Gliwice
ul. Pszczyńska 202a
tel. 600 058 269
e-mail: gliwice@tgs.pl

przejdź do salonu…

44-335 Jastrzębie Zdrój
ul. Jagiełły 5
tel.  698 687 710
e-mail: jastrzebie@tgs.pl

przejdź do salonu…

43-605 Jaworzno
ul. Matejki 25
tel.  608 453 821
e-mail: jaworzno@tgs.pl

przejdź do salonu…

40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 170
tel.  698 682 181
e-mail: katowice@tgs.pl

przejdź do salonu…

32-650 Kęty
ul. Krakowska 59
tel. 734 470 393
e-mail: kety@tgs.pl

przejdź do salonu…

47-224 Kędzierzyn Koźle
ul. Kozielska 69
tel.  660 478 105
e-mail: kedzierzyn@tgs.pl

przejdź do salonu…

44-190 Knurów
ul. Michalskiego 31
tel.  692 027 995
e-mail: knurow@tgs.pl

przejdź do salonu…

47-303 Krapkowice
ul. Koziołka 35
tel.  734 470 408
e-mail: krapkowice@tgs.pl

przejdź do salonu…

42-700 Lubliniec
Pl. K.Mańki 2
tel. 884 344 116
e-mail: lubliniec@tgs.pl

przejdź do salonu…

21-400 Łuków
ul. Korczaka 2
tel.  602 583 436
e-mail: lukow@tgs.pl

przejdź do salonu…

42-300 Myszków
ul. B.Prusa 70
tel.  882 344 120
e-mail: myszkow@tgs.pl

przejdź do salonu…

32-300 Olkusz
ul. Długa 1b
tel.  692 114 232
e-mail: olkusz@tgs.pl

przejdź do salonu…

45-773 Opole
ul. Lipowa 3
tel.  608 411 568
e-mail: opole@tgs.pl

przejdź do salonu…

32-600 Oświęcim
ul. Kolbego 7
tel.  539 546 228
e-mail: oswiecim@tgs.pl

przejdź do salonu…

41-940 Piekary Śląskie
ul. Zakładowa 9, 9a
tel.  600 012 168
e-mail: piekary@tgs.pl

przejdź do salonu…

47-400 Racibórz
ul. Nowomiejska 2
tel.  734 470 397
e-mail: raciborz@tgs.pl

przejdź do salonu…

44-253 Rybnik
ul. Obwiednia Płd.3
tel.  698 686 166
e-mail: rybnik@tgs.pl

przejdź do salonu…

41-200 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich A1-1
tel.  600 012 182
e-mail: sosnowiec@tgs.pl

przejdź do salonu…

47-100 Strzelce Opolskie
ul.  Kozielska 37
tel.  606 850 084
e-mail: strzelce@tgs.pl

przejdź do salonu…

41-600 Świętochłowice
ul. Imieli 39
tel.  502 303 800
e-mail: swietochlowice@tgs.pl

przejdź do salonu…

42-600 Tarnowskie Góry
ul. Legionów 3
tel.  698 683 418
e-mail: tarnowskie.gory@tgs.pl

przejdź do salonu…

43-100 Tychy
ul. Fabryczna 2
tel.  698 684 146
e-mail: tychy@tgs.pl

przejdź do salonu…

34-100 Wadowice
ul.  Marszałka J.Piłsudskiego 33
tel.  784 011 337
e-mail: wadowice@tgs.pl

przejdź do salonu…

44-300 Wodzisław Śląski
ul. Bogumińska 12
tel.  698 684 389
e-mail: wodzislaw@tgs.pl

przejdź do salonu…

42-400 Zawiercie
ul. 11-Listopada 2/4
tel.  660 478 103
e-mail: zawiercie@tgs.pl

przejdź do salonu…

44-240 Żory
ul. Wodzisławska 11
tel.  882 344 121
e-mail: zory@tgs.pl

przejdź do salonu…

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close