fbpx

Salon łazienek w Chrzanowie

TGS to centrum łazienek z oddziałem w Chrzanowie. W salonie prezentujemy kunsztowną armaturę sanitarną, w tym także baterie, kraniki i zestawy podtynkowe. Oferowane przez nas wyposażenie do łazienki cechuje się doskonałą estetyką. Nasz salon w Chrzanowie cieszy się zaufaniem szerokiego grona zadowolonych klientów.

Armatura, ceramika i wyposażenie do łazienek

Deante to ceniony producent armatury i wyposażenia do łazienek. Sprzęt oraz akcesoria od tej polskiej firmy prezentujemy w modnie zaaranżowanych wnętrzach. Do nowoczesnej łazienki polecamy również ceramikę oraz armaturę marki Koło, a w niej umywalki, toalety, brodziki, meble, kabiny prysznicowe i wanny. Funkcjonalny sprzęt wyróżnia niebanalna i przemyślana estetyka. Z wybranym przez klienta wyposażeniem wykonamy wizualizację łazienki w 3D.

łazienka

Płytki łazienkowe i tarasowe

Oferujemy najnowsze kolekcje płytek łazienkowych na taras oraz do wnętrz pomieszczeń. Modele są przeznaczone do nowoczesnych aranżacji podłóg i ścian. Pomagamy klientom wybrać ich kolor, odcień i fakturę. W salonie łazienkowym szczególnym uznaniem cieszą się płytki ceramiczne od uznanych marek Tubądzin i Opoczno. Nasz salon w Chrzanowie uwzględni je w projektach łazienek. Zapraszamy do współpracy!

Salon Łazienek

Adres

32-500 Chrzanów, ul. Partyzantów 11

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl