fbpx

Salon łazienek TGS – Opole

W salonie TGS oferujemy wyposażenie do łazienek cechujące się najwyższym kunsztem wykonania. Sprzęt sprowadzamy od najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów. Przepiękna ceramika i armatura łazienkowa od Deante, Geberit i Cersanit znajduje się w bogatej ofercie naszego salonu. Na wyposażenie nowoczesnej łazienki składają się meble, płytki, instalacje grzewcze i inne akcesoria – wszystko zakupisz w naszym sklepie.

Salon Łazienek

Adres

45-773 Opole, ul. Lipowa 3

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

Armatura sanitarna – Koło, Deante, Cersanit

Geberit to szwajcarski producent armatury marki Koło, wyróżniającej się funkcjonalnością, która idzie w parze z przemyślaną estetyką. Wanny, brodziki, bidety i inne akcesoria od tej światowej firmy eksponujemy w zaaranżowanych przez nas wnętrzach. W ofercie dostępne są również kabiny prysznicowe, baterie, grzejniki łazienkowe, zestawy podtynkowe od Cersanit i Deante. Armatura sanitarna od tych producentów gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. W salonie łazienek i płytek TGS pomożemy w wyborze produktów, zgodnie z preferencjami klientów.

Wyposażenie wnętrz to również meble, akcesoria i płytki łazienkowe, których najnowsze kolekcje są dostępne w naszym salonie.

Markowe płytki łazienkowe

Płytki podłogowe, tarasowe i ścienne są u nas dostępne w bogatej gamie kolorów, odcieni i faktur. Wszystkie modele wyróżnia doskonała estetyka. Aranżowane nimi wnętrza zyskują ekskluzywnego charakteru. Ogromnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się płytki ceramiczne na taras i do wnętrz od producentów z Tubądzina i Opoczna. W salonie łazienek w Opolu chętnie proponujemy sprawdzone rozwiązania do nowoczesnych wnętrz. Modne wzory płytek Ceramiki Paradyż – również dostępne w asortymencie – cieszą się uznaniem wymagających klientów. Klinkier, glazura, gres to sprawdzone materiały do wykończenia ścian. Pomożemy wybrać model ściśle odpowiadający potrzebom klientów.

Wizualizacja łazienki 3D w opolskiej ofercie

Wizualizacja łazienki umożliwia zobrazowanie jej projektu w trójwymiarowej przestrzeni. W Opolu chętnie wykorzystujemy tę technikę, aby pomóc naszym klientom w zaaranżowaniu ich wymarzonego wnętrza. Wizualizacja łazienki 3D umożliwia bowiem jej szczegółowe zaplanowanie. Projekty uwzględnią wszystkie kolekcje produktów wybranych przez klientów. Zapraszamy!

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl