fbpx

Salon łazienek TGS – Rybnik

TGS to centrum łazienek z oddziałem w Rybniku, w którym oferujemy armaturę sanitarną od Koło, Cersanit, Deante. Produkty od tych światowych marek wyróżnia najwyższy kunszt wykonania i funkcjonalność. Dzięki temu, że dostępną u nas armaturę łazienkową cechuje doskonała stylistyka, przepięknie aranżuje ona nowoczesne wnętrza.

Salon Łazienek

Adres

44-253 Rybnik, ul. Obwiednia Południowa 3
( naprzeciwko salonu Renault )

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

Ceramika i armatura łazienkowa

Oferujemy ceramikę i armaturę łazienkową od takich marek, jak Koło, Carsanit i Deante, która jest bardzo trwała i nadaje wnętrzom elegancji. Kabiny prysznicowe, baterie, wanny, umywalki, bidety czy zestawy podtynkowe uzupełniają nasz bogaty asortyment. Oferowane u nas wyposażenie do łazienki jest praktyczne i estetyczne. Markowe produkty dzięki swej przemyślanej estetyce zdobywają rekomendacje zadowolonych klientów.

Deante to nie tylko producent funkcjonalnej armatury, ale także twórca designerskich mebli łazienkowych i różnych akcesoriów. Wszystkie produkty możemy uwzględnić w tworzonych przez nas projektach wnętrz z wizualizacją 3D. Do łazienek proponujemy też nowoczesne, markowe płytki.

Płytki łazienkowe do wnętrz i na taras

Oferujemy płytki podłogowe, tarasowe i ścienne, które zarówno w Rybniku, jak i innych oddziałach TGS są dostępne w modnych wzorach, kolorach i odcieniach. Pomożemy dobrać ich fakturę, aby perfekcyjnie wpasowały się do aranżowanych przestrzeni. Nasz asortyment uzupełniają kunsztowne płytki ceramiczne do wnętrz i na taras, które sprowadzamy z Tubądzina i Opoczna. Ściany może ozdobić gres, glazura i klinkier – sprawdzone materiały wykończeniowe. Są one dostępne w naszym zaufanym salonie. Wyposażenie do łazienek, które oferujemy, jest trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

TGS to salon łazienek, płytek i kafelek. Pomożemy w wyborze produktów dostosowanych do potrzeb klientów i zamieścimy je w projekcie łazienki – zapraszamy!

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl