fbpx

Salon łazienek TGS – Sosnowiec

TGS to centrum łazienek z oddziałem w Sosnowcu. Oferujemy kunsztowny i funkcjonalny sprzęt sanitarny, który dystrybuujemy zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. W naszym salonie wyposażenie do łazienek zachwyca designem. Armatura łazienkowa, akcesoria wannowe, kabiny prysznicowe to tylko część oferowanego asortymentu.

Salon Łazienek

Adres

41-219 Sosnowiec - Zagórze
ul. Braci Mieroszewskich A1-1
( obok stacji BP )

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 10:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

Ceramika i armatura łazienkowa od znanych marek

Cersanit i Deante to cenieni producenci armatury łazienkowej wyróżniającej się doskonałą estetyką. W Sosnowcu sprzęt oraz akcesoria od tych sprawdzonych marek prezentujemy w przemyślanie zaaranżowanych przez nas wnętrzach. W salonie TGS dostępne są grzejniki łazienkowe, baterie, kraniki czy wszelkie akcesoria do kabin i drzwi. Przepiękna ceramika i armatura łazienkowa marki Koło uzupełnia nasz bogaty asortyment. Pomożemy w doborze kabiny prysznicowej, wanny wolnostojącej, bidetu, toalety czy brodziku.

W naszym salonie eksponujemy także najnowsze kolekcje mebli łazienkowych. Zadbamy, aby tworzyły spójną kompozycję przestrzenną ze wszystkimi wybranymi artykułami.

TGS – salon łazienek i płytek

Oferujemy najwyższej jakości, markowe płytki łazienkowe do wnętrza oraz na taras. Każdy model wyróżnia się wyjątkową fakturą i nietuzinkowym kolorem. Te dwie cechy sprawiają, że przestrzenie zyskują ekskluzywnego charakteru. Szczególnym uznaniem naszych klientów cieszą się płytki ceramiczne do łazienki z Tubądzina i Opoczna, dostępne w salonie TGS w przepięknych, modnych odcieniach.

Gres, terakota, klinkier i glazura świetnie sprawdzą się do ozdobienia ścian. W Sosnowcu materiały te są ważną częścią aranżowanych wnętrz. Płytki podłogowe, ścienne i tarasowe oferujemy w bogatej gamie wzorów.

Projekty i wizualizacja łazienek

Wykonujemy projekty i wizualizację łazienek 3D. W Sosnowcu bardzo chętnie aranżujemy domowe przestrzenie naszych klientów z wybraną przez nich kolekcją sprzętów, akcesoriów i płytek. Wystarczy podać nam wymiary swych pomieszczeń, aby nasi specjaliści wyposażyli je w nowoczesne wanny, kabiny prysznicowe, płytki i meble. W takim projekcie znajdzie się niezbędne wyposażenie do łazienki spełniające potrzeby i oczekiwania klientów. W tym celu pomożemy dobrać asortyment. Zapraszamy do salonu łazienek i płytek TGS!

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl