fbpx

Salon łazienek - Strzelce Opolskie

W salonie łazienek TGS znajdującym się w Strzelcach Opolskich oferujemy kunsztowną ceramikę i armaturę sanitarną. Dostępne są u nas płytki ścienne i podłogowe, meble, półki, oraz akcesoria do wnętrz. Najwyższej klasy produkty sprowadzamy zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów o nienagannej renomie.

Ceramika i armatura łazienkowa

Oferujemy ekskluzywną ceramikę oraz armaturę łazienkową marki Koło, którą w salonie w Strzelcach Opolskich prezentujemy w przemyślanych aranżacjach. Dostępne u nas meble, kabiny prysznicowe, baterie, wanny, szafki, sprzęty sanitarne czy też zawory termostatyczne zachwycają doskonałą estetyką. Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia do łazienek od polskich producentów, takich jak Vinderen, New Trendy i Deante. Armatura od tych renomowanych firm wyróżnia się funkcjonalnością, cenioną przez naszych wymagających klientów.

Na pełne wyposażenie łazienki składają się także kaloryfery, stelaże podtynkowe czy też akcesoria wannowe. W Strzelcach Opolskich wszystkie oferowane produkty są dostępne w cenie atrakcyjnej dla klienta.

łazienka

Płytki łazienkowe, tarasowe i terakota

Oferujemy płytki łazienkowe zarówno na taras, jak i do wnętrza pomieszczeń – zarówno na ściany, jak i podłogi. W salonie dostępne są najnowsze kolekcje produktów, dzięki którym zaaranżowane przestrzenie zyskują ekskluzywnego charakteru. W bogatej gamie kolorów, odcieni i faktur oferujemy również płytki ceramiczne sprowadzane z Tubądzina i Opoczna.

Na ścianę świetnie się sprawdzi gres, glazura i terakota. Materiały te są także dostępne w naszym salonie. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze odpowiednich modeli produktów, aby pasowały do preferowanej stylistyki wnętrz. Zapraszamy!

Salon Łazienek

Adres

47-100 Strzelce Opolskie
ul. Kozielska 37

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 8:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl