fbpx

Salon łazienek w Tarnowskich Górach

W salonie TGS oferujemy wyposażenie do łazienek. Sprzęt sprowadzamy od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Dla naszych klientów dostępne są najnowsze kolekcje ceramiki oraz armatury sanitarnej. Najwyższej jakości akcesoria wannowe, meble i płytki łazienkowe też znajdują się w ofercie salonu w Tarnowskich Górach.

Armatura i ceramika łazienkowa

Oferujemy armaturę łazienkową marki Koło, w tym stelaże podtynkowe, kraniki, baterie do umywalki, słuchawki do prysznica, węże i akcesoria zapewniające bezpieczne i wygodne korzystanie z urządzeń sanitarnych. Sprzęt prezentujemy w przemyślanie zaaranżowanych przez nas wnętrzach. Współpracujemy z polskimi firmami, takimi jak Vinderen, New Trendy i Deante, produkującymi armaturę i ceramikę. Nasz salon łazienek w Tarnowskich Górach jest bogato wyposażony w markowe produkty tych marek.

Prezentujemy różne modele kabin prysznicowych, wanien do zabudowy i wolnostojących, umywalek, toalet czy też bidetów. Pomożemy dobrać do nich najwyższej jakości, praktyczne meble łazienkowe.

Armatura I Ceramika Łazienkowa

Płytki łazienkowe do wnętrza i na taras

Oferujemy najnowsze kolekcje płytek łazienkowych, które tak samo jak pozostałe produkty proponujemy w cenie atrakcyjnej dla klientów. Pomagamy w wyborze modeli odpowiadających ich potrzebom i wymaganiom. Płytki ceramiczne tarasowe, podłogowe i ścienne w bogatej gamie kolorów i faktur również są dostępne w naszej ofercie.

Na wyposażenie łazienek składa się szereg produktów, które pomagamy dobrać zgodnie z preferencjami naszych klientów. Salon TGS to przestrzeń markowych sprzętów o doskonałej estetyce. Zapraszamy!

Salon Łazienek

Adres

42-600 Tarnowskie Góry, ul. Legionów 3
( wjazd przy markecie Biedronka )

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl