Promocje
Deante Anemon Bis bateria wannowa wolnostojąca czarna
Deante Anemon Bis bateria wannowa wolnostojąca czarna

2 599,00 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 549,00 zł
szt.
Deante Alpinia bateria wannowa wolnostojąca chrom
Deante Alpinia bateria wannowa wolnostojąca chrom

1 729,00 zł

Cena regularna: 2 199,00 zł

Najniższa cena: 1 869,00 zł
szt.
Deante Alpinia wanna wolnostojąca 150x72 cm
Deante Alpinia wanna wolnostojąca 150x72 cm

3 790,00 zł

Cena regularna: 5 399,00 zł

Najniższa cena: 3 499,00 zł
szt.
Deante Alpinia wanna wolnostojąca 170x80 cm
Deante Alpinia wanna wolnostojąca 170x80 cm

3 790,00 zł

Cena regularna: 5 699,00 zł

Najniższa cena: 3 599,00 zł
szt.
Deante Anemon wanna wolnostojąca 150x72 cm
Deante Anemon wanna wolnostojąca 150x72 cm

2 899,00 zł

Cena regularna: 5 599,00 zł

Najniższa cena: 3 790,00 zł
szt.
Deante Anemon wanna wolnostojąca 170x78 cm
Deante Anemon wanna wolnostojąca 170x78 cm

2 899,00 zł

Cena regularna: 5 899,00 zł

Najniższa cena: 3 790,00 zł
szt.
Deante Avis miska WC wisząca bezkołnierzowa w zestawie z deską wolnoopadającą
Deante Avis miska WC wisząca bezkołnierzowa w zestawie z deską wolnoopadającą

499,00 zł

Cena regularna: 898,99 zł

Najniższa cena: 898,99 zł
szt.
Deante Hiacynt wanna wolnostojąca przyścienna 160x75 cm
Deante Hiacynt wanna wolnostojąca przyścienna 160x75 cm

3 790,00 zł

Cena regularna: 5 699,00 zł

Najniższa cena: 3 499,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE I ZWROTY

 

PROCEDURA ZWROTÓW

Zgodnie z obowiązującym prawem wynikającym z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz 827) informujemy, iż Kupujący (jeśli dokonał zakupu jako konsument lub zakup nie miał charakteru zawodowego i korzysta z równoważnej ochrony zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta) ma prawo odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny. Bieg terminu do odstąpienia od Umowy Sprzedaży rozpoczyna się od momentu objęcia Produktu w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku Umowy Sprzedaży, którą obejmuje wiele Produktów, które są dostarczone osobno, partiami lub w częściach, od momentu objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części.

Aby skorzystać przez Kupującego z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący ma obowiązek poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Można skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy online umieszczonego pod tą informacją, wypełniając odpowiednie dane i wysyłając je na adres: sklep@sklep.tgs.pl Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od Umowy drogą elektroniczną na adres z którego formularz był wysyłany. Jest to najszybszy sposób poinformowania nas o swojej decyzji i rozpoczęcia procedury zwrotu. Jednak nie jest to obowiązkowe, każda pisemna forma odstąpienia od umowy będzie respektowana przez sprzedawcę, na przykład wiadomość e-mail przesłana na adres: sklep@sklep.tgs.pl

lub wysłanie pisma pocztą, na adres:

TGS Przemysław Stoń 41-708 Ruda Śląska ul. Pawła 23.

Formularz zwrotu można również pobrać w formacie PDF(do pobrania). Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy:

  1. Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym wartość produktu oraz naliczony w ramach zamówienia koszt dostawy do Klienta. Wyjątkiem są dodatkowe koszty wynikające z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez sklep. Płatności powinny zostać zwrócone przez sprzedawcę w taki sam sposób, jakiego wcześniej użył kupujący, chyba że wyraził on zgodę na inną formę zwrotu wpłaconych środków. Zwrot należności powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia, w którym sprzedawca został poinformowany o decyzji dotyczącej odstąpienia od umowy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub dostarczenia dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
  1. Kupujący zobowiązany jest odesłać lub dostarczyć produkt na swój koszt bez zbędnej zwłoki, w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia , w którym Kupujący poinformował Sprzedającego o odstąpieniu od zawartej umowy. Termin ten uważa się za zachowany jeżeli Kupujący odeśle Sprzedającemu zakupiony produkt przed upływem 14-sto dniowego terminu. Produkt należy odesłać na adres: TGS Przemysław Stoń 41-708 Ruda Śląska ul. Pawła 23, w odpowiednim opakowaniu, zabezpieczającym przed uszkodzeniami fizycznymi z dopiskiem zwrot towaru. Do paczki ze zwracanym produktem/produktami, w celu ułatwienia identyfikacji powodu zwrotu zaleca się dołączyć kopię oświadczenia o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży, dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz dowolny dowód zakupu (np. paragon lub fakturę).
  2. W przypadku, w którym Kupujący odstępuje od Umowy Sprzedaży wyłącznie w odniesieniu do niektórych produktów objętych jednym zamówieniem, zasady zwrotu kosztów dostawy są następujące:
    a) jeżeli koszt dostawy produktów, co do których Kupujący nie odstąpił od Umowy Sprzedaży, byłby równy lub wyższy niż koszt dostawy wszystkich zamówionych produktów poniesiony przez Kupującego, Sprzedawca nie zwraca Kupującemu kosztów dostawy;
    b) w innych przypadkach niż wskazane w pkt a) powyżej – Sprzedawca zwraca koszty dostawy w części, proporcjonalnie do kosztów przesłania poszczególnych produktów, gdyby każdy z nich przesyłany byłby osobno.

Sytuacje, w których odstąpienie od umowy nie jest możliwe są opisane szczegółowo w regulaminie Sklepu TGS

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Konsultantem pod numerem tel. 784 011 667

 

PROCEDURA REKLAMACJI

Jako nasi Klienci mogą Państwo dochodzić swoich praw w ramach reklamacji zakupionych towarów. Prosimy o zgłaszanie reklamacji poprzez dostępny poniżej formularz, podając wszystkie wymagane dane, oraz dołączenie wszelkiej posiadanej dokumentacji (zdjęcia, raport szkody itd.). Formularz należy wysłać pod adres e-mail: reklamacje@tgs.pl Jest to najszybszy sposób poinformowania nas o złożeniu reklamacji i rozpoczęcia procedury reklamacyjnej. W zgłoszeniu należy umieścić informację na temat oczekiwań, tj.: naprawa, wymiana towaru na nowy, obniżenie ceny, zwrot należności i in. oraz dokładny opis przyczyny jej złożenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt z naszym działem Reklamacji, który jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu: 600 012 171 (reklamacje wyposażenia łazienek), 600 031 641 (reklamacje płytki)

Uprasza się konsumentów o zbadani przesyłki w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju, a w razie, gdy konsument stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, Sprzedawca uprasza o dokonanie wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.(np. spisać protokół szkody przy odbiorze przesyłki)

Kupujący będący konsumentem powinien zbadać przesyłką w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, powinien dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.(np. spisać protokół szkody przy odbiorze przesyłki)

Klient niebędący Konsumentem może złożyć reklamację dotyczącą uszkodzeń w dostawie do 48 godzin (do dwóch dni roboczych) od dnia dostarczenia przesyłki. Aby dochodzić swoich praw w ramach reklamacji w związku z uszkodzeniami produktu powstałymi w czasie dostawy, bardzo ważny jest protokół uszkodzeń sporządzony przez kuriera. Klient niebędący Konsumentem przy odbiorze przesyłki musi dokładnie sprawdzić czy opakowanie/paleta z towarem nie nosi śladów uszkodzeń (przetarć, zerwanych oryginalnych taśm, przechyleń palet itd.). Każda taka uwaga powinna być zapisana na protokole odbioru lub w przypadku ewidentnych uszkodzeń powinien zostać sporządzony protokół szkody. Przy zgłoszeniu konieczne będzie przesłanie dokumentacji zdjęciowej zawierającej:

  • zdjęcie całości opakowania/palety z dostawy, której dotyczy zgłoszenie, z widocznym uszkodzonym/ zgłaszanym towarem;
  • zdjęcie etykiety zgłaszanego produktu, z nazwą, ewentualnie dodatkowo kodem, partią produkcyjną, odcieniem i kalibrem (w przypadku płytek ceramicznych);

Do reklamacji Klient niebędący Konsumentem powinien także dołączyć protokół szkody sporządzony w obecności kuriera.

Po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego, Dział Reklamacji skontaktuje się z klientem w celu przekazania szczegółów dalszego postępowania.

Dział Reklamacji ustosunkuje się do zgłoszenia klienta w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia reklamacji. Po przekroczeniu tego terminu żądania klienta uznaje się za uzasadnione.

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

FORMULARZ REKLAMACJI

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl