fbpx

Salon łazienek - Gliwice

TGS to centrum wyposażenia wnętrz łazienek, które działa w Gliwicach i w innych lokalizacjach na terenie kraju. W salonach oferujemy armaturę sanitarną, ceramikę łazienkową, płytki na taras, kabiny prysznicowe i akcesoria dekoracyjne. Dostępne są u nas produkty zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów.

Armatura sanitarna i ceramika łazienkowa

Deante to ceniony producent armatury sanitarnej, którą w salonie łazienek w Gliwicach oferujemy w cenie korzystnej dla klientów. Sprzęt od tej polskiej marki cechuje się kunsztem wykonania i wytrzymałością. Od Deante dostępne są u nas baterie, zestawy podtynkowe, deszczownice, brodziki, kraniki czy też słuchawki prysznicowe. Wyposażenie do łazienek musi być estetyczne i funkcjonalne, dlatego naszym klientom oferujemy najwyższej jakości umywalki, toalety, bidety, kabiny prysznicowe i wanny. W Gliwicach z dostępnej armatury łazienkowej polecamy ceramikę od znanych marek Koło i Cersanit.

W skład asortymentu wchodzą również meble łazienkowe o przemyślanej konstrukcji. Wraz z innymi produktami prezentujemy je w doskonale zaaranżowanych wnętrzach. Ważną funkcję pełnią w nich nowoczesne grzejniki łazienkowe, które są dostępne w naszym salonie.

Armatura I Ceramika Łazienkowa

Płytki łazienkowe oraz tarasowe

Tubądzin to uznany producent płytek ceramicznych. W salonie w Gliwicach prezentujemy najnowsze jego kolekcje. Dostępne u nas kafelki łazienkowe różnią się kolorem, rozmiarem i fakturą. Wszystkie zachwycają niebanalną, a zarazem przemyślaną stylistyką. Zapewniamy naszą profesjonalną pomoc w wyborze płytek łazienkowych podłogowych, tarasowych i ściennych, aby cieszyły oko i spełniały wymagania klienta.

Na ścianę polecamy terakotę, gres oraz glazurę. Materiały te także są dostępne w naszym salonie płytek i łazienek w Gliwicach.

Projektowanie łazienek z wizualizacją w 3D

Projekt i wizualizacja łazienki w 3D na podstawie wybranej kolekcji płytek i wyposażenia to nasza specjalność. Wystarczy, że klient przekaże nam szkic swej domowej przestrzeni, a my ją zaaranżujemy zgodnie z jego oczekiwaniami. Łazienki projektujemy z pomysłem, ale jednocześnie w taki sposób, aby zapewniały wygodne funkcjonowanie. Zapraszamy!

Salon Łazienek

Adres

44-100 Gliwice, ul. Pszczyńska 202a

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl