fbpx

Wyposażenie łazienek - Jastrzębie Zdrój

Salon łazienek w Jastrzębiu-Zdroju to przestrzeń pełna unikatowych produktów dedykowanych do nowoczesnych wnętrz. Wśród nich dostępne są kabiny prysznicowe, zabudowane oraz wolnostojące wanny, umywalki, toalety i bidety. Oferujemy także meble łazienkowe, płytki na taras, terakotę i akcesorium do kompleksowego wyposażenia wnętrz.

Armatura łazienkowa od czołowych producentów

Geberit to szwajcarski producent armatury łazienkowej, odpowiedzialny za markę Koło. W Jastrzębiu-Zdroju oferujemy najnowsze produkty od tej światowej firmy, w tym też zestawy podtynkowe. Sprzęt sanitarny od Geberit cechuje doskonała estetyka oraz funkcjonalność. Eksponujemy go w naszych przemyślanych aranżacjach łazienek, pomocnych w kreowaniu własnych, wymarzonych przestrzeni. W tym celu wykorzystujemy także polskie produkty od renomowanych firm, takich jak Vinderen, New Trendy i Deante. Armatura łazienkowa od tych cenionych producentów jest kunsztowna i praktyczna. W Jastrzębiu-Zdroju wszystkie produkty oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta.

Armatura łazienkowa

Płytki łazienkowe podłogowe oraz ścienne

TGS to także salon płytek łazienkowych, które w Jastrzębiu-Zdroju oferujemy w bogatej gamie wzorów i kolorów. Zapewniamy klientom pomoc w wyborze modelu odpowiadającego ich potrzebom i wymaganiom. Szczególnie polecamy najwyższej jakości płytki ceramiczne podłogowe od polskiej marki Tubądzin. Zachwycają one niebanalną stylistyką. Pomożemy dobrać odpowiednie płytki na taras, jak również do wnętrza łazienki. Ścianę może ozdobić gres, glazura bądź też terakota. Materiały te również są dostępne w naszym salonie z wyposażeniem łazienek.

Wykonamy wizualizację łazienki w 3D. Wystarczy wysłać do nas szkic z pomiarami swojej przestrzeni, abyśmy ją zaaranżowali produktami wybranymi przez klienta. Zapraszamy!

Salon Łazienek

Adres

44-335 Jastrzębie Zdrój, ul. Jagiełły 5

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl