fbpx

TGS – salon łazienek w Knurowie

W salonie TGS oferujemy najwyższej jakości, praktyczne wyposażenie do łazienki, w tym armaturę sanitarną od cenionych polskich i zagranicznych producentów. Markowe produkty doskonale aranżują nowoczesne wnętrza. Dostępne są u nas meble, płytki łazienkowe do wnętrz i na taras, a także ceramika od takich marek jak Koło i Cersanit.

Salon Łazienek

Adres

44-190 Knurów, ul. Michalskiego 31

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest TGS Przemysław Stoń, 41-708 Ruda Śląska, ul. Pawła 23. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

GALERIA SALONU

Deante, Koło, Cersanit – armatura łazienkowa

Deante to polski producent armatury łazienkowej wyróżniającej się najwyższym kunsztem wykonania. Baterie, kraniki, kabiny prysznicowe, węże, uchwyty, stelaże podtynkowe od tej firmy są wyjątkowo wytrzymałe. Najnowsze kolekcje tych i innych produktów eksponujemy w przemyślanie zaaranżowanych przez nas wnętrzach, które stanowią inspiracje do kreowania własnych, domowych przestrzeni. Oferujemy także estetyczną i funkcjonalną ceramikę oraz armaturę łazienkową marki Koło i Cersanit. Brodziki, wanny wolnostojące i zabudowane, bidety, toalety i akcesoria od tych dwóch światowych firm nadają wnętrzom klasy i elegancji.

Płytki łazienkowe

Oferujemy najwyższej jakości, markowe płytki tarasowe, podłogowe i ścienne w bogatej gamie wzorów, kolorów i odcieni. Pomożemy wybrać model zgodny z wymaganiami klienta. W naszym salonie łazienek dostępne są również płytki ceramiczne, które sprowadzamy z Tubądzina i Opoczna. Wyróżnia je trwałość i niebanalna stylistyka. Ścianę doskonale ozdobi gres, terakota i klinkier. Materiały te znajdują się w ofercie naszego salonu. Zapraszamy!

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl