fbpx

Salon łazienek TGS – Łuków

W naszym salonie łazienek TGS z oddziałem w Łukowie oferujemy niezawodną armaturę sanitarną. Najnowsze kolekcje produktów dystrybuujemy zarówno od najlepszych polskich, jak i zagranicznych producentów. Dostępne są u nas meble, płytki łazienkowe do wnętrza i na taras, instalacje grzejnikowe, a także ceramika od takich firm jak Koło i Cersanit.

Salon Łazienek

Adres

21-400 Łuków, ul. Korczaka 2

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

Armatura łazienkowa od Deante

Deante to ceniony, polski producent armatury łazienkowej wyróżniającej się nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Baterie, zestawy podtynkowe, kraniki, kabiny prysznicowe czy też umywalki granitowe od tej uznanej marki od lat cieszą się pozytywnymi opiniami naszych zadowolonych klientów. Na wyposażenie łazienki składają się też umywalki, toalety i wanny wolnostojące lub zabudowane. W tym zakresie szczególnie polecamy kunsztowną armaturę łazienkową od marek Koło i Cersanit, które zdobyły światową renomę. Produkty te wyróżnia niebanalna stylistyka, nadająca wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Nowoczesne płytki łazienkowe

Płytki łazienkowe do wnętrza i na taras są dostępne u nas w modnych kolorach i wzorach. Pomożemy w wyborze modelu, aby idealnie pasował do aranżowanego wnętrza. W naszym salonie łazienek uznaniem cieszą się płytki ceramiczne, które do Łukowa sprowadzamy z Tubądzina i Opoczna. Ozdobione nimi powierzchnie nabierają klasy i elegancji. Na ściany i podłogi polecamy gres, glazurę i klinkier. Materiały te są dostępne w naszym asortymencie.

Markowe produkty prezentujemy w doskonale zaaranżowanych wnętrzach. Wykonujemy też projekty nowoczesnych łazienek z wizualizacją 3D. Zapraszamy!

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl