fbpx

Salon łazienek w Zawierciu

TGS to salon łazienek i płytek z oddziałem w Zawierciu. Oferujemy armaturę łazienkową i sanitarną, akcesoria oraz płytki podłogowe i ścienne. Produkty sprowadzamy od cenionych polskich oraz zagranicznych producentów. Naszych klientów zaopatrujemy w wyposażenie do łazienki, które zachwyca designem i zapewnia wygodę użytkowania.

Armatura łazienkowa od firm Geberit i Deante

Geberit to lider technologii sanitarnej odpowiedzialny za armaturę łazienkową marki Koło, którą w Zawierciu oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klienta. Dostępne są u nas najnowsze modele wanien, umywalek, bidetów czy toalet. Najwyższej jakości sprzęt eksponujemy w przemyślanie zaaranżowanych wnętrzach. Prezentujemy w nich także kunsztowne produkty od firmy Deante. Z Armatury sanitarnej od tej cenionej na rynku polskiej marki polecamy baterie, syfony, kraniki, umywalki, jak również kabiny prysznicowe o doskonałej estetyce.

Do wyposażenia łazienki może być też potrzebny brodzik, grzejnik oraz panel oświetlenia. Produkty te również oferujemy w naszym salonie łazienek w Zawierciu.

łazienka

Płytki łazienkowe i tarasowe

Dostępne u nas eleganckie płytki łazienkowe nadadzą wnętrzu ekskluzywnego charakteru. Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc przy wyborze modelu dostosowanego do ich wymagań. Oferujemy szeroki asortyment płytek ceramicznych pasujących do wnętrz i na taras łazienkowy, których najnowsze modele sprowadzamy m.in. od polskiego producenta Tubądzin. Produkty zachwycają swą niebanalną stylistyką.

Do ozdobienia ścian i podłóg szczególnie polecamy gres, glazurę i terakotę. Materiały te są dostępne w naszym salonie łazienek w Zawierciu. Zapraszamy!

Salon Łazienek

Adres

42-400 Zawiercie, ul. 11-listopada 2/4

Nr telefonu
Godziny pracy Salonu Łazienek

pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wiadomość

Zgodnie z RODO zbieramy dane osobowe dla potrzeb realizacji usługi. Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez TGS Przemysław Stoń z siedzibą w Rudzie Śląskiej (41-708), przy ul. Pawła 23 w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem oraz przyjmujesz do wiadomości, że TGS Przemysław Stoń jest Administratorem Danych Osobowych. Polityka prywatności

GALERIA SALONU

© 2021 Copyright © 2021 TGS Łazienki. Wszystkie prawa zastrzeżone || Kontakt - email: salony@tgs.pl